.

סדנה מטאורית בקוסטה ריקה

המסע שחיכיתם לו - הרפתקאה רב חושית 3-12.5.20

קוסטה ריקה היא יפיפייה. לפניכם מסע בן שמונה ימים ועשרה לילות
(פעלול שמתרחש בגלל פער השעות ביננו לבין קוסטה ריקה)
במסע נטייל במקומות מרגשים ובכל יום נתכנס לתהליך עומק מחולל ניסים בו אשתמש ב'תודעת אור' ובטכניקת 'איזון חיים' על מנת לאפשר לשינוי העמוק והמשמעותי ביותר עבורנו, להתרחש:

נפעיל את הD.N.A, נחדש תאים,  נסתנכרן לתדר של כדור הארץ,
נסגור חלונות שואבי אנרגיה מהלב, נלמד ליצור הגנה אנרגטית,
נחזק את אנרגיית החיים ונצא עם כלים מעולים ותיכנות מחודש
לחיים שאוהבים אותנו ושאנחנו אוהבים.

התוכנית כולה מצוייה בדף המידע כאן למטה,
מי אני, תוכלי לקרוא כאן, עלויות, כאן. רק לגלול למטה ולגלות.
רוצה לדבר איתי? 054-6968702 
אפשר גם למלא את הטופס ונתקשר

מוכנה להרפתקה? מוכנה לשינוי? זו ההזדמנות 
מפגש היכרות ב16:30-19:00 שבת ה -14/3 

טיול בקוסטה ריקה הינו חוויה מדהימה לאוהבי טבע. את השם קוסטה ריקה הגה כריסטופר קולומבוס שגילה אותה ב1502 וקרא לה  - 'החוף העשיר'. במקום הרי געש פעילים, מפלים, נהרות, חופים מהממים, יערות עבותים ובעלי חיים.
המדינה הוגדרה ע"י ה"נשיונל ג'יאוגרפיק" כ- "The most biologically intense place on Earth in terms of biodiversity" ו-5% מאוכלוסיית בעלי החיים בעולם נמצאים בשטחה.
מאי זו תקופה נפלאה לטיול במקום, זוהי העונה היבשה.

אריאל מנור, מטפלת אנרגטית 'החופש להאיר דרכי'

ניריתוש יקרה ,
הסדנה היתה עבורי מתנה עצומה. זו למעשה גם מתנה לא רק עבורי אלא עבור כל הסובבים אותי, משפחתי, חברי , מטופלי... כל מי שאני באה איתו במגע... למעשה היקום כולו... תודה !!!

היה בסדנה כל מה שצריך על מנת שיתקיים תהליך של צמיחה והתפתחות.היו תהליכי עומק של שיחרור, ריפוי , איזון והתמרה לצד צחוקים , בילויים , שמחה והנאה. מושלם !!!!
התנועה הפנימית שהחלה בי במהלך ימי הסדנה , המשיכה וממשיכה להתקיים ולנווט את חיי ללא פסקה.... בשבועות שלאחר הסדנה חשתי עליה בדרגת ההתעוררות שלי למהותי הגבוהה....

יפעת כהן מאיר, עו"ס ומלוות משפחות

נירית אהובה: המילה תודה, ככל שתהיה ענקית, לא תוכל להכיל את כל רחשי הלב וההודיה על הסדנה המופלאה שעברנו ובכל זאת - תודה גדולה - על הזכות וההזדמנות, על החוויה העוצמתית, על התובנות והחיזוקים. תודה על מי שאת ועל מה שאת מביאה לעולם, תודה על נדיבות ליבך ואהבתך ונתינתך הזכה והמזככת. תודה על חלומותייך ועל הגשמתם ועל הזכות לקחת בהם חלק.

מסלול המסע

מגיעים לקוסטה ריקה  3.5

ממריאים ב-3.5 ב-5:45 בבוקר מנתב"ג ,
נוחתים במדריד ב-10:10 ואחרי קונקשיין קצרצר ממריאים לסאן חוזה ונוחתים בה ב-15:40 באותו יום (הם 8 שעות מאחורינו) בהגעה יחכה לנו מדריך שיקח אותנו למלון (שעה ורבע עד שעה וחצי נסיעה) נתכנס למושב פתיחה, הכרות, התמקדות בניסים ופלאות...
את הלילה נבלה בלנדס אין לאב

אומגה ורכיבה - זוויות ראיה מגוונות 4.5

בקומבו נוכל להתנסות באומגה מעל היער, הזדמנות מעולה להתמודד עם פחד (האמת שאפילו אני מפחדת אבל לא אגלה), בהמשך נרכב על סוסים, נחבור אל כוח החיות שלהם ונטייל בעזרתם אל המפל והנהר וכן לנקודת תצפית מהממת על העמק והיערות שסביב.
מי שפחות הרפתקני יוכל לצאת להליכה ביער העננים של לנדס אין לאב ומשם להמשיך לסיור אורכידאות עם מדריך מקומי.
אם נרצה נעבור שיעור בישול צמחוני עם השפית נעמה אריאלי...  את הלילה נבלה בלנדס אין לאב

משמורת קניו נגרו ועד סיור לילי ביער  5.5

נצא לכיוון לוס צ'ילס, עיירה הנמצאת כ5 ק"מ מניקארגוואה, נשוט בספינה בנהר ריו פריו לשמורת קניו נגרו. ציפורים וחיות יער רבות מוצאות שם מקלט: קופים, תנינים, עטלפים, זוחלים ועוד. מדריך מקצועי יסביר לנו על החיות באזור. בדרך חזרה נבקר בחוות האיגואנות. 
בערב נצא לסיור לילי בשבילי יער העננים. נצפה בחיי הלילה של החיות (אני מתכננת תהליך סדנאי בחוץ. לא בטוח יתאפשר. בכל מקרה נעבור מפגש עם חושך ואור). נישן
 בלנדס אין לאב

הנהר התכול ושבט המאלקו 6.5

נצא לפארק הלאומי של הר הגעש טנוריו, להליכה ביער העננים הטרופי עד ל Los Teñíderos - מפגש היובלים המפורסם של Rio Celeste (הנהר התכול), בו המים יוצרים השתקפות תכולה שמיימית, שנתנה לנהר את שמו. אגדה מקומית מספרת כי מימי נהר סלסטה קיבלו את צבעם מהמכחול ששטף שם אלוהים כשסיים לברוא את העולם.

לאחר מכן נבקר בכפר האינדיאני של בני שבט ה"מאלקו", אחד השבטים האחרונים של אינדיאנים בקוסטה ריקה, המשמר את דרכי החיים המסורתיות הישנות של השבט. נפגוש את בני שבט בלבוש מסורתי, נשתתף בטקס שיערכו ונשמע סיפורים מסורתיים, ריקודים ושירה, הסטוריה ותרבות. נשתה משקה מקומי מיוחד, נלמד מהשמאן על צמחי מרפא ונשמע סיפורי אלים והחיבור בינהם לטבע.
נישן בלנדס אין לאב

 

הר הגעש פואז ונהר לה-פאז 7.5

נצא לסיור בהר הגעש פואז, נצפה בלועו העצום המשתרע על פני 1.5 ק"מ, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. נבחן מהו שגועש בתוכנו ועד כמה אנחנו שולטים בהתפרצות... בהמשך, נגיע אל מפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. נצפה במפלים הגדולים לאורך שבילי נהר לה- פאז.
את הלילה נבלה בלנדס אין לאב

ארנל, דון חואן ומעיינות חמים 8.5

נצא לאיזור הר הגעש ארנל. הגשמים הטרופיים באזור הר הגעש, מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים.
נבקר בחוות Finca Burio, לחוויה מקומית אותנטית. החווה הממוקמת כחמש דקות מהעיר פורטונה והיא בבעלות דון חואן, חקלאי קוסטה־ריקני העובד בשיטות מסורתיות, מאסטר בגידולים אורגניים, שהמפגש איתו מרגש. דון חואן יוביל אותנו דרך מטעי פירות וירקות אורגניים אקזוטים, מקצתם לא מוכרים ויספר על השימושים בגידולים אלו בבישול ובתעשייה ויתרונותיהם הבריאותיים. נוכל לקטוף ירקות ופירות. החווה עצמה ממוקמת ביער ראשוני יפהפה, המושך באופן טבעי מינים רבים של בעלי כנף וחיות אחרות. בהמשך הסיור נחזה בתהליך המרתק של הכנת ה"גוארו", משקה חריף המופק מקני סוכר וכן נכין ונטעם את משקה הדולסה המקומי המופק גם הוא ממיצוי קני הסוכר

לאחר מכן, נצא לסיור רגלי בפארק הלאומי של ארנל, הכולל עלייה בשביל הטוקאנים עד לנקודת התצפית המרהיבה על הר הגעש ארנל, האגם והמעיינות החמים.

את היום נסיים במעיינות חמים "פאראדייז" בם נמצא מגוון מעיינות תרמו – מינרלים בטמפרטורות שונות ו- 2 מתקני ג'קוזי תרמליים, מפלי מים, מיטות מכווננות לשקיעה במים והידרו מסאז' לכל חלקי הגב, הצוואר והרגליים. המעיינות נמצאים בתוך גנים טרופיים ומציעים אוירת רוגע ושלווה ונוף מרהיב להר הגעש.   לינה בלנדס אין לאב

גואיטיל - חוף קאריו 9.5

מוקדם בבוקר נצא לחוף קאריו בצד הצפון פאסיפי של קוסטה ריקה, החוף הידוע בנופיו המדהימים ושקיעותיו עוצרות הנשימה, יהווה סיום מושלם לטיול-סדנא שלנו. בדרך נעצור בגואייטיל - עיירה שמפורסמת בקדרות בסגנון פרה-קולומביאני, קדרי העיירה משתמשים באותן טכניקות של אבותיהם הקדומים שעוברת מפה לאוזן.

 

 

 

יום משלנו למנוחה וטקס סיום 10.5

יום להנאה, תרגול ורגיעה במלון ובחוף
_____________________________________

לכולנו הזכות לבחור בנו
לכולנו ההזדמנות.
אפשר לעשות את זה עכשיו.
או לחזור אחרי ש...
נמות.

זה דורש לדעת שאנחנו ראויים
זה דורש לבחור לחיות.
זה דורש להכיר במתנה שאנחנו.
ולנשום, לחייך ולהיות... 

מזמינה כל אחד מאיתנו להצהיר ולהתחייב - הנני!

 

חוזרים הביתה 12.5-11.5

נצא לשדה התעופה הבינלאומי בסאן חוזה. נסיעה של 4.5 שעות. ממריאים ב11.5 ב-17:50 ונוחתים במדריד יום אחרי ב-12.5 ב-10:30 , אחרי קונקשיין של 5.5 שעות ממשיכים לתל אביב, נחיתה בנתב"ג ב-21:50

הערה: יש להגיע לדלפקי חברת התעופה כשעתיים לפני מועד הטיסה

זמן נסיעה משוער: 1.5 שעות

 

landsinlove מקום הלינה למרבית הסדנה

תמונות מהמלון המארח, מרחב שמתחזקת קבוצה של 16 ישראלים אשר עברו לקוסטה ריקה עם חיות המחמד שלהם והם עוסקים בהצלת בעלי חיים ובהפקת מסעות.  קיראו עוד על המקום - כאן

התוכנית מהממת. רוצה רוצה. אוקיי אז איך מתקדמים? 
מפגש היכרות ב16:30-19:00 מוצ"ש ה14/3

מי אני?    נירית שפירא,
נשואה לערן, אם לשני מופלאים,
מובילה תהליכי ריפוי והגשמה. מחוללת ניסים. נהנית מהחיים

רוצים לברר פרטים או להירשם? התקשרו 054-6968702

אלכימאית, מלמדת ומלווה תהליכי איזון חיים ותודעת אור, מומחית בתיכנות מחודש של ה'מחשב האנושי' ליצירת מציאות רצויה - עבודה עם תת המודע, זיהוי ושיחרור חסמים ויצירת אפשרויות חדשות בכל המיימדים.

מפיקה את ריטריט הנשים שאקטי בי - תהליך עומק וחגיגה נשית מופלאה, מובילה סדנאות 'הגשמה מעל ומעבר' בארץ ובעולם, מנחה בשיתוף עם דר' רונית נשר תהליכים טקסיים ליצירת שינוי, מנחה מפגשי טרנספורמציה קבוצתיים של 'פשוט לאהוב: חניכה רב-חושית להגשמה' ומפגשי 'תודעת אור'.

יוצרת אלבום 'הפיה הכחולה- קול החלקים המיוחדים'. מפתחת סדרת טלויזיה בנושא שונים ושווים.
כרגע בתהליך גיוס מימון-המון של
אלבום שירי העצמה נשיים שקרוי 'אחות מראה'. 


בעבר ממובילות התנועה למען חופש בחירה בלידה, ממקימות דיאדה-בית מלידה להורים ולילדים ומנהלת תחום ילדים, עיתונאית ובימאית קולנוע.

מטרתי לאפשר לא.נשים רבים ככל האפשר לחבור אל מקורות העוצמה וליהנות מחיים שהם אוהבים ושאוהבים אותם. יחד בוחרים 'פשוט לאהוב'

פרטים חשובים

עלות הסדנה 3500$ לאדם בחדר זוגי המחיר בתוקף עד 25.2 ויתעדכן בהתאם לעידכון במחירי הטיסות.
מספר המקומות מוגבל ולא יעלה על 25 אנשים.
ניתן לשלם בשלושה תשלומים ללא ריבית או בקרדיט במספר תשלומים כרצונכם.
במידה ותרצו חדר פרטי תוסיפו 380$.
את הכסף משלמים לחברת דיזנהאוס רמת השרון לאחר מילוי טופס שאשלח אליכם לפי בקשתכם.

מה נקבל

סדנה מדוגמת, תהליכי ריפוי עוצמתיים וחניכות מרגשות. כרטיס טיסה תל אביב -מדריד -קוסטה ריקה -הלוך חזור,
שהיה במלונות מעולים, אוטובוס ממוזג ונוח בצמידות, לכל נסיעות הפנים, ארוחות בוקר וערב (כשנרצה ארוחת צהריים בדרכים נוכל לעצור ולאכול בתוספת עלות של כ10$),  כניסה לכל האתרים והשמורות כולל אומגה, רכיבה, שייט, מעיינות חמים, הדרכות.

מה לא כלול

טיפ למדריך (כרצונכם.... 20-30$?), ארוחות צהריים (מוערכת בעלות של כ 10$), ביטוחי מטען ונוסעים, שתיה מיוחדת בארוחות מוזמנות, הוצאות אישיות

מיכל זווילי, עו"ס

נירית כושפת מדהימה
נתת לי את עצמי, עזרת לי לחבר קצוות בין חוויות שעוברות עלי, תחושות לא מוסברות ומציאות חיי. צפיתי בך, מתנהלת כמו במטה קסם, מצליחה לראות כל אחת בכל רגע נתון וגם לראות אותך.. בחוויה שלי זה היה מעל ומעבר ליכולותי ולמדתי ממך שמותר לי לשים גם את עצמי במרכז מבלי לוותר על ראיית האחרים סביבי
אוהבת אותך המון.

יפה געש, מורה רוחנית

נירית יקרה... דבר לא נסתר מעינייך והנכונות שלך לתת עוד ועוד בלי אגו.. תודה על המראה הזו של אותנטיות ופתיחות, תודה שהחזרת לי אותי. 

פשוט נפלא, רוצה להיות איתך שם. זה נשמע בדיוק בשבילי
מפגש היכרות ב16:30-19:00 מוצ"ש ה 14/3

לפרטים נוספים עקבו אחרי ברשתות החברתיות, או צרו קשר:
054-6968702 | http://www.niritshapira.co.il/

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.